Duszpasterstwo

• Ministranci i lektorzy – zbiórki w soboty o godz. 11:00 ( młodsi) i 10.00 (starsi, ceremoniarze i lektorzy)
  • Schola – próby w piątki o godz. 17:00
  • Chór parafialny- wg potrzeb
  • Koła Żywego Różańca- Zmiana tajemnic różańcowych w Pierwsze Soboty Miesiąca o godz. 18.00
  • Róże Różańcowe Rodziców za Dzieci- pierwsze soboty miesiąca
  • Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży- spotkania w soboty o godz. 18:00
  • Szkolne Koło Misyjne- Szkoła Podstawowa w Trzeszczanach
  • Szkolne Koło Caritas- Szkoła Podstawowa w Mołodiatyczach
  • Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca– we środy: Msza św. wieczorna o godz. 16:00/18:00 a po niej spotkanie
  • Duszpasterstwo chorych – w każdy I piątek miesiąca odwiedzamy chorych z posługą sakramentalną od godz. 9:00
  • Duszpasterstwo pielgrzymkowe –  pielgrzymki parafialne są organizowane dwa razy do roku: w  okresie wiosennym i jesiennym; raz w roku odbywa się również pielgrzymka do Częstochowy dla dzieci przystępujących w danym roku do I Komunii świętej oraz pielgrzymka bierzmowanych do Sanktuarium MB w Tomaszowie Lubelskim. Zachęcamy również jak co roku do Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę i do Krasnobrodu.