14 I 2018 r.

II Niedziela zwykła

1. Dziś II niedziela zwykła i Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy

2. W środę 17 kwietnia wspomnienie swiętego Antoniego opata i Dzień Judaizmu. Od czwartku 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan i potrwa do 25 stycznia. W piątek 19 stycznia  wspomnienie świętego Józefa Sebastiana Pelczara i imieniny ks. Bp Mariusza Leszczyńskiego. Pamiętajmy o Nim w swoich modlitwach. W przyszłą niedzielę Dzień Babci i Dziadka. Będziemy się modlić za nasze babcie i dziadków. Za tydzień w niedzielę   taca inwestycyjna na potrzeby Parafii.

3. Bardzo dziękuje za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty 80 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 zapraszam kolejne osoby z Mołodiatycz.

4. Tygodnik Niedziela – 5 zł . W nim szopka z Trzeszczan i artykuł ze spotkania popielgrzymkowego w naszej Parafii.

5. Wpłynęły ofiary na Kościół. Bóg zapłać.

6. Wizyta Duszpasterska tzw. Kolęda.