21.01.2018 r.

III Niedziela zwykła

1. Dziś III niedziela zwykła. Dzień Babci i Dziadka. Modlimy za nasze babcie i dziadków. Taca inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii.
  2. W środę 24 stycznia wspomnienie sw. Franciszka Salezego. W czwartek 25 stycznia święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. W piątek 26 stycznia wsp. sw. Tymoteusza i Tytusa a w naszej Szkole Podstawowej w Trzeszczanach dzień Babci i Dziadka o godzinie 11:30. Serdecznie zapraszamy. Tego dnia obchodzimy także w Polsce Dzień Islamu.
  3. Bardzo dziękuje za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty 80 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 zapraszam  kolejne osoby z Mołodiatycz.
  4. Tygodnik Niedziela – 5 zł. wiele ciekawych artykułów o Orszakach Trzech Króli i przepis na zimowe obiady jak żeberka w miodzie.
  5. Intencje mszalne