28.01.2018 r.

IV Niedziela zwykła

1. Dziś IV niedziela zwykła. Dzień chorych na trąd.
  2. W środę 31 stycznia obchodzimy wspomnienie świętego Jana Bosko. Po Mszy świętej wieczorowej o godzinie 16:00 zapraszam do rozebrania dekoracji bożonarodzeniowych młodzież, ministrantów, scholę i starszych. W piątek 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, tzw. Matki Bożej Gromnicznej, Msze święte w porządku niedzielnym czyli o godzinie 8:30 i 12:00 a w kaplicach o 10:30. na każdej Mszy świętej poświęcenie gromnic. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Puszka na siostry klauzurowe. Tego dnia nasz Biskup Marian Rojek obchodzi 12 rocznicę święceń biskupich. Pamiętajmy o Nim w swoich modlitwach. W sobotę wspomnienie świętego Błażeja i poświęcenie świec tzw. Błażejek i błogosławienie naszych gardeł. Serdecznie zapraszamy. Tego dnia również w Zamościu w parafii św. Michała Archanioła – Diecezjalny Dzień Chorych o godzinie 11:00. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca lutego. Chorych będziemy odwiedzać w pierwszy piątek miesiąca –  2 lutego od godziny 14:00.
  3. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty- 100 złotych. Bóg zapłać. Na czwartek na godzinę 9:00 rano poproszę następne osoby z Mołodiatycz.
  5. Intencje mszalne