25.02.2018 r.

II niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś II niedziela Wielkiego Postu. Taca inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii. Dziś przypada niedziela ad Gentes – Dzień Solidarności z Misjonarzami i puszka na Krajowy Fundusz Misyjny. Tę puszkę zbierają nasze dzieci ze szkolnego Koła Misyjnego. Bóg zapłać. Gościmy pana Mariusza Mądrzaka – muzyka, wokalistę związanego z takimi wydarzeniami jak: Pielgrzymka na Jasną Górę, Exodus Młodych, Jezus na Wschodzie oraz pana Arkadiusza Rozmusa . Dziękujemy Im za wspólną modlitwę i uświetnienie Liturgii. Bóg zapłać. (płyta do nabycia)

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca marca. W I czwartek miesiąca wypada Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W I piątek miesiąca odwiedzamy chorych od godz. 9:00 rano. Msze św. o godz. 7:00, 7:30, i 17:00 a w kaplicach o 15:00. W pierwszą sobotę miesiąca Msze św. o 7:00, 7:30 i 16:00. Pierwsza niedziela adoracyjna. W piątki Wielkiego Postu odprawiamy Drogę Krzyżową o godz. 16:30 a później Msza św. W niedzielę zaś Gorzkie Żale przed sumą o godz. 11.30 wraz z kazaniem katechizmowym. Serdecznie zachęcamy dzieci, młodzież osoby dorosłe do uczestnictwa w tych wielkopostnych nabożeństwach, które mają nas przygotować do świąt wielkanocnych.

3. Zbieramy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

4. Trwa Akcja zbierania makulatury na rzecz Misji.

5. W piątek – Spotkanie dla KSM – po Drodze Krzyżowej i Mszy św. W sobotę – Spotkanie dla ministrantów o godz. 09:00 i dla kandydatów na ministrantów o godz. 10:00.

6. Bardzo dziękuje za posprzątanie Kościoła i ofiarę na kwiaty 100 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 rano proszę następne osoby z Mołodiatycz.

8. Intencje Mszalne