04.03.2018 r.

III niedziela Wielkiego Postu

1. W czwartek 8 marca przypada Dzień Kobiet, będziemy modlić się w intencji wszystkich naszych Parafianek. W piątki Wielkiego Postu odprawiamy Drogę Krzyżową o godz. 16:30 a później Msza św. W niedzielę – Gorzkie Żale przed sumą o godz. 11.30 wraz z kazaniem katechizmowym. Serdecznie zachęcamy dzieci, młodzież osoby dorosłe do uczestnictwa w tych wielkopostnych nabożeństwach, które mają nas przygotować do świąt wielkanocnych. W sobotę 10 marca rozpoczyna się Nowenna przed uroczystością św. Józefa Oblubieńca NMP. W przyszłą Niedzielę Laetare rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je Ks. Kan. Jozef Dudek proboszcz z Oleszyc i dziekan dekanatu Cieszanów. Msze w przyszłą niedzielę o godz. 8:30 i suma o godz. 12:00, w kaplicach; w Chyżowicach o 7:00 rano a w Majdanie Wielkim o 10:30.

2. Zbieramy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

3. Trwa Akcja zbierania makulatury na rzecz Misji.

4. W piątek – spotkanie dla KSM – po Drodze Krzyżowej i Mszy św. W sobotę – spotkanie dla ministrantów o godz. 09:00 i dla kandydatów na ministrantów o godz. 10:00.

5. Bardzo dziękuje za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty 60 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 rano proszę następne osoby z Mołodiatycz.

6. Gminny Ośrodek Kultury w Trzeszczanach jak co roku zaprasza Panie z terenu Gminy na koncert zespołu Fest z okazji Dnia Kobiet 8 marca o godz. 16:00 w domu Kultury w Nieledwi. Więcej informacji na plakatach umieszczonych na tablicach informacyjnych. Zapraszamy do udziału wszystkie Panie.

8. Intencje Mszalne