08.04.2018 r.

Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Ofiary składane do puszek są przeznaczone na Fundusz Caritas.
  2. Jutro w poniedziałek 9 kwietnia będziemy obchodzić przeniesioną z 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w kościele parafialnym jak w niedzielę 8:30 i suma o godz. 12:00 a w kaplicach o 15:00. Jest to dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Chcemy otoczyć modlitwą każde poczęte dziecko i jego rodziców.
  3. Trwa Akcja zbierania makulatury na rzecz Misji.
  4. Bardzo dziękuje za posprzątanie Kościoła i ofiarę na kwiaty 100 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z Mołodiatycz.
  6. W dniach: 20, 21, 22 kwietnia organizujemy pielgrzymkę parafialną do Kalwarii Pacławskiej – jest tam łaskami słynący obraz Matki Bożej Słuchającej, grób św. Wenantego Katarzynca – orędownika tych, którym brakuje pieniędzy. Są liczne dowody na to, że ten święty pomaga w sytuacjach kryzysowych. Piękne dróżki Kalwaryjskie. Przemyśl – katedra w której znajdują się relikwie św. Jacka i w której był święcony nasz Bp Marian Rojek. Piękna starówka i kościoły. Solina i wiele miejsc związanych z Bieszczadami. Wyjazd w piątek o godz. 15:00. 2 noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie i jeden wieczór z biesiada bieszczadzką wynosi 270 zł. Zachęcamy do zapisywania się na pielgrzymkę. Zapisy z wpłatą wpisowa 50 zł. Oraz nr PESEL.
  7. Intencje mszalne.