15.04.2018 r.

III Niedziela Wielkanocna

1. Dziś III Niedziela Wielkanocna. Taca inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii. Rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Proponujemy wylosować sobie fragment Pisma Św. i przeczytać go w domu. Po sumie – spotkanie Dzieci przygotowujących się do I Komunii św i ich Rodziców.
  2. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele.
  3. Bardzo dziękuję za posprzątanie Kościoła i ofiarę na kwiaty 80 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z Mołodiatycz.
  5. W Dniach 20, 21, 22 kwietnia organizujemy pielgrzymkę parafialną do Kalwarii Pacławskiej – jest tam łaskami słynący obraz Matki Bożej Słuchającej, grób św. Wenantego Katarzynca – orędownika tych, którym brakuje pieniędzy. Są liczne dowody na to,że ten Święty pomaga w sytuacjach kryzysowych. Piękne dróżki Kalwaryjskie. Przemyśl – katedra w której znajdują się relikwie św. Jacka i w której był święcony nasz Bp Marian Rojek. Piękna starówka, piękne kościoły. Solina i wiele miejsc związanych z Bieszczadami. Wyjazd w piątek o godz. 15:00. 2 noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie i jeden wieczór z biesiada bieszczadzką wynosi 270 zł. Zachęcamy do zapisywania się na pielgrzymkę. Zapisy z wpłatą wpisowa 50 zł.
  6. Intencje mszalne.