22.04.2018 r.

IV Niedziela Wielkanocna

1. Dziś IV Niedziela Wielkanocna. Niedziela Dobrego Pasterza, modlimy się o nowe powołania do służby w Kościele szczególnie z naszej Parafii. Naszą modlitwa ogarniamy ks. Proboszcza który wraz z Parafianami przebywa na pielgrzymce. Modlimy się dla Nich o szczęśliwy powrót do domu.
  2. Jutro 23 kwietnia przypada uroczystość św. Wojciecha głównego Patrona Polski. We wtorek 24 kwietnia św. Jerzego, w środę 25 kwietnia św. Marka Ewangelisty – Imieniny naszego Ks. Proboszcza. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ks. Proboszcza w środę na godz. 17:00, dzieci młodzież i osoby dorosłe. Ten dzień jest dniem modlitw o urodzaje.
  3. We czwartek na godz. 19:00 ks. Proboszcz zaprasza Radę Parafialną na spotkanie.
  4. Bardzo dziękuje za posprzątanie Kościoła i ofiarę na kwiaty. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z Mołodiatycz.
  6. Intencje mszalne.