06.05.2018 r.

VI Niedziela Wielkanocna

1. Dziś VI Niedziela Wielkanocna. Odpust w kościele filialnym w Chyżowicach.

2. We wtorek 8 maja uroczystość św. Stanisława Biskupa i męczennika – Patrona Polski. W piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha św. W sobotę 12 maja odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Służby Zdrowia do sanktuarium w Krasnobrodzie. Początek spotkania o godz. 10:00. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Tego dnia na Mszy św. o godz. 12:00 rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie. Zapraszam dzieci, młodzież i wszystkich Parafian do uczestnictwa. Trwa miesiąc maj i majówki, które odprawiamy po Mszy św. wieczorowej o godz. 18:00 a w niedzielę o godz. 11:30 (przed sumą). Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Za tydzień  odbędzie się pielgrzymka Straży Pożarnej do sanktuarium MB Sokalskiej w Hrubieszowie oraz I Pielgrzymka rolników do Topólczy z racji wspomnienia św. Izydora.

3. Za tydzień ofiary z tacy będą przeznaczone na WSD naszej Diecezji.

4. Bardzo dziękuję za posprzątanie Kościoła i ofiarę na kwiaty 80 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z Mołodiatycz.

6. Ks. Mariusz- proboszcz z Gdeszyna prosi o rozprowadzenie ciasteczek, pieniążki z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na potrzeby kościoła i na kult bł. Ks. Zygmunta Pisarskiego w Gdeszynie. Zachęcamy do zakupu. Cena 12 zł.

7. Intencje mszalne.