03.06.2018 r.

IX Niedziela Zwykła

1. Dziś IX Niedziela zwykła. Przeżywamy w Kościele w Polsce Dzień Dziękczynienia. Również dziś w naszej parafii Msza św. za poległych na Drogojówce o godz. 14:00.
  2. Trwają nabożeństwa czerwcowe. Odprawiamy je po Mszy św. wieczorowej o godz. 18:00 a w niedzielę przed sumą o godz. 11:30. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe do uczestnictwa w tych nabożeństwach. We wtorek 5 czerwca wsp. św. Bonifacego. We czwartek 7 czerwca zakończenie Oktawy Bożego Ciała i I czwartek miesiąca – będziemy modlić się za kapłanów. Msza św. wraz z procesją do 4 ołtarzy wokół kościoła o godz. 17:00. Proszę o przygotowanie ołtarzy następujące wioski: Mołodiatycze, Bogucice, Drogojówka i Leopoldów. Proszę dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców do niesienia różańca do klasy IV włącznie, strażaków o przygotowanie i zabezpieczenie procesji. Na zakończenie oktawy będzie również błogosławienie wianków i błogosławienie dzieci. Zapraszam dzieci do błogosławieństwa i te małe i te duże. Dla tych którzy chodzili przez cały czas oktawy do Kościoła będą niespodzianki. W piątek 8 czerwca uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Modlimy się o uświęcenie kapłanów. W tym dniu nie ma postu i wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. W sobotę 8 czerwca wsp. Niepokalanego Serca NMP.
  3. Bardzo dziękuje za posprzątanie kościoła osobom z Trzeszczan II i  ofiarę na kwiaty 120 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z kolejki.
  4. Tygodnik Niedziela – 5 zł. Na okładce niedzieli jest nasz ołtarz boczny z naszego Kościoła.
  5. Intencje mszalne.