10.06.2018 r.

X Niedziela Zwykła

1. Dziś X Niedziela zwykła. Dziś Msza św. za poległych na Ostrówku o godz. 14:00 i odpust parafialny w Zawalowie.

2. Trwają nabożeństwa czerwcowe. Odprawiamy je po Mszy św. wieczorowej o godz. 18:00 a w niedzielę przed sumą o godz. 11:30. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe do uczestnictwa w tych nabożeństwach.

3. W poniedziałek 11 czerwca wspominamy św. Barnabę Apostoła, we wtorek 12 czerwca – wsp.108 męczenników m.in. Bł. Ks. Zygmunta Pisarskiego i Stanisława Starowiejskiego z naszej Diecezji. Tego dnia wypada 19 rocznica pobytu św. Jana Pawła II w Zamościu i z tej okazji odbędzie się koncert Piotra Rubika na Rynku Wielkim o godz. 20:00. W środę 13 czerwca  wsp. św. Antoniego z Padwy i odpust parafialny w Uchaniach a w naszej Parafii kolejne Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18:00, z ucałowaniem relikwii św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe do uczestnictwa w tym nabożeństwie.

4. Bardzo dziękuje za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Trzeszczan II i ofiarę na kwiaty 100 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z kolejki.

6. Intencje Mszalne