15.07.2018 r.

XV Niedziela Zwykła

1. Dziś XV Niedziela zwykła. W poniedziałek 16 lipca wsp. NMP z Góry Karmel. W sanktuarium w Tomaszowie Lubelskim – Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin zaś w Sanktuarium Maryjnym w Nabrożu – Diecezjalna Pielgrzymka Sołtysów. W Grabowcu odpust. Ks. Dziekan serdecznie zaprasza. Suma odpustowa o godz. 12:00.

2. Trwają wakacje. Nie zapominajmy w tym czasie o Panu Bogu, o modlitwie i Mszy św. niedzielnej i świątecznej.

3. Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do uczestnictwa w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Wyrusza ona 2 sierpnia z Zamościa. Zapisy u ks. Proboszcza.

4. Za tydzień taca inwestycyjna na ogrzewanie naszego Kościoła. I również po mszach świętych poświęcenie pojazdów mechanicznych. Zbiórka z racji poświęcania pojazdów będzie przeznaczona ma środki transportu dla polskich misjonarzy.

5. Bardzo dziękuje za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Trzeszczan I i ofiarę na kwiaty 80 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z kolejki.

7. Intencje Mszalne.

8. Za tydzień po sumie chciałbym się spotkać z Kołami Gospodyń Wiejskich z naszej Parafii i z wszystkimi osobami, które chciałyby pomóc w przygotowaniu Jubileuszu 50 – lecia Kapłaństwa Ks. Kanonika. Serdecznie zapraszam.