22.07.2018 r.

XVI Niedziela Zwykła

1. Dziś XVI Niedziela zwykła. Taca inwestycyjna na ogrzewanie naszego Kościoła. Po Mszach świętych poświęcenie pojazdów mechanicznych z racji zbliżającego się święta św. Krzysztofa. Zbiórka do puszki z okazji poświęcania pojazdów będzie przeznaczona na środki transportu dla polskich misjonarzy. Dziś przypada odpust w Tuczępach o godz. 15:00, we czwartek 26 lipca w Skierbieszowie a w przyszłą niedzielę w Uchaniach. Księża Proboszczowie serdecznie zapraszają.

2. W poniedziałek (23 lipca) przypada święto św. Brygidy, we wtorek (24 lipca) wsp. św. Kingi, w środę (25 lipca) święto św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa – patrona kierowców, we czwartek (26 lipca) wsp. świętych Joachima i Anny – Rodziców NMP. Jest to dzień wdzięczności naszym rodzicom i dziadkom.

3. Trwają wakacje. Nie zapominajmy w tym czasie o Panu Bogu, o modlitwie i Mszy św. niedzielnej i świątecznej.

4. Serdecznie zachęcam i zapraszam do uczestnictwa w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która wyrusza 2 sierpnia z Zamościa. Zapisy u ks. Proboszcza.

5. Bardzo dziękuje za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Trzeszczan i ofiarę na kwiaty 80 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z kolejki.

7. Spotkanie z Kołami Gospodyń Wiejskich z naszej Parafii i z wszystkimi którzy chcieliby pomoc w przygotowaniu Jubileuszu 50 – lecia kapłaństwa Ks. Kanonika – dziś po sumie o godzi. 12:00. Serdecznie zapraszam.
  8. Intencje mszalne