29.07.2018 r.

XVII Niedziela Zwykła

1. Dziś XVII Niedziela zwykła. Odpust w Uchaniach. Ksiądz Proboszcz serdecznie zaprasza

2. We wtorek 31 lipca wsp. św. Ignacego z Loyoli, w środę wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego i rozpoczynamy miesiąc sierpień czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi a także czas indywidualnej modlitwy o trzeźwość narodu. Zachęcamy do podjęcia abstynencji. 2 sierpnia z Zamościa wyrusza piesza pielgrzymka na Jasną Gorę. Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do uczestnictwa. W sobotę 4 sierpnia wsp. św. Jana Marii Vianneya – patrona proboszczów. W przyszły poniedziałek odpust w Tuczępach. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota, niedziela miesiąca sierpnia. Chorych będziemy odwiedzać w I piątek miesiąca od godziny 9.00 rano.
  4. Trwają wakacje. Nie zapominajmy w tym czasie o Panu Bogu, o modlitwie i Mszy św. niedzielnej i świątecznej. Modlimy się również w intencji żniwiarzy, rolników o dobrą pogodę i dobre urodzaje.
  5. Bardzo dziękuje za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom: z Trzeszczan Pierwszych i ofiarę na kwiaty 140 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z kolejki.
  7. Intencje mszalne