05.08.2018 r.

XVIII Niedziela Zwykła

1. Dziś XVIII Niedziela zwykła. I niedziela miesiąca – adoracyjna. Odpust w Horyszowie. Ksiądz Proboszcz serdecznie zaprasza. Jutro odpust w Tuczępach.

2. Jutro 6 sierpnia święto Przemienienia Pańskiego. W środę 8 sierpnia św. Dominika. We czwartek 9 sierpnia św. Teresy Benedykty od Krzyża. W piątek 10 sierpnia święto św. Wawrzyńca. W sobotę 11 sierpnia św. Klary.
  3. Trwa miesiąc sierpień czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi a także czas indywidualnej modlitwy o trzeźwość narodu. Zachęta do podjęcia abstynencji.
  4. Trwa piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Modlimy się za pielgrzymów którzy wędrują do Matki Bożej.
  5. Trwają wakacje. Nie zapominajmy w tym czasie o Panu Bogu, o modlitwie i Mszy św. niedzielnej i świątecznej. Modlimy się również w intencji żniwiarzy, rolników o dobrą pogodę i dobre urodzaje.
  6. Bardzo dziękuje za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom: z Trzeszczan i ofiarę na kwiaty 80 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z kolejki.
  8. Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Hrubieszowie wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie Oddział w Zamościu zwraca się z gorącym apelem o oddanie KRWI. Najbliższa akcja poboru krwi – 7 sierpnia 2018 r. w Hrubieszowskim Domu Kultury przy ul. 3 Maja w godz. 9.00 – 12.00. Czekamy na Państwa przybycie. Z góry dziękujemy.
  9. Intencje mszalne