02.09.2018 r.

XXII niedziela zwykła

1. Jutro w poniedziałek 3 września wsp. św. Grzegorza Wielkiego i rozpoczynamy Nowy Rok szkolny i katechetyczny. Zapraszam Dyrekcje, nauczycieli, wychowawców rodziców, dzieci i młodzież na Mszę św. o godz. 8:30. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca września. Chorych będziemy odwiedzać I piątek od godz. 8:00 rano. Jeden ksiądz rozpocznie od Chyżowic a drugi od Majdanu. Tego dnia będą Msze św. na cmentarzu o godz. 12:00 w intencji poległych w czasie II wojny światowej i kombatantów AK z udziałem naszych szkół i Msza św. przed odpustem o godz. 17:00. O 16:15 rozpoczniemy wypominki za naszych zmarłych. Dzieci i Młodzież prosimy, aby wyspowiadały się z racji rozpoczęcia Nowego roku szkolnego w I piątek miesiąca. W kaplicach tego dnia Msze św. o godz. 7:30.

2. W sobotę obchodzimy święto Narodzenia NMP – ludowo MB. Siewnej, odpust i dożynki parafialne. Proszę strażaków o przygotowanie procesji i jej poprowadzenie. Proszę też KGW o udekorowanie ołtarzy tak jak co roku z racji dożynek. Zapraszam delegacje z poszczególnych wiosek z wieńcami dożynkowymi. Msze św. tego dnia o godz. 8:30 i suma odpustowa o godz. 12:00 a w kaplicach o godz. 10:30. Sumę odprawi i kazanie wygłosi Ks. Prałat Andrzej Puzon z Hrubieszowa. Bardzo proszę aby w niedzielę 9 września udała się delegacja z naszej parafii na dożynki diecezjalne do Krasnobrodu.

3. Za tydzień taca na WSD naszej Diecezji.

4. Bardzo dziękuje za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Trzeszczan i ofiarę na kwiaty 100zł. Bóg zapłać. Na piątek na godz. 9:00 proszę następne osoby z kolejki.

6. Intencje mszalne