09.09.2018 r.

XXIII Niedziela Zwykła

1. Dziś XXIII niedziela zwykła. Taca na WSD naszej Diecezji i dożynki diecezjalne w Krasnobrodzie.

2. We czwartek 13 września św. Jana Chryzostoma i kolejne Nabożeństwo Fatimskie w naszej parafii. Serdecznie zapraszam dzieci młodzież i wszystkich Parafian do uczestnictwa. W piątek 14 września święto Podwyższenia Krzyża świętego. Otoczmy troską Krzyże przydrożne. W piątek 15 września NMP Bolesnej. Za tydzień rozpoczyna się Tydzień Wychowania oraz Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Za tydzień również Dzień Środków Społecznego Przekazu i puszka na KRZ.

3. Za tydzień 16 września odpust w kościele filialnym w Majdanie Wielkim. Suma odpustowa odbędzie się o godz. 12:00  a odprawi ją i kazanie wygłosi ks. Mateusz Kopa.

4. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z kolejki do sprzątania kościoła.

6. W tym tygodniu rozpoczynamy kolejny rok formacyjny: MINISTRANCI I LEKTORZY – zbiórka w piątek (14 września) o godz. 18:00; KSM – spotkanie w poniedziałek (10 września) o godz. 17:00. Zaproszenie na ww. spotkania jest kierowane do wszystkich dotychczasowych członków jak również sympatyków i zainteresowanych.

7. Intencje mszalne