23.09.2018 r.

XXV Niedziela Zwykła

1. Dziś XXV niedziela zwykła. Taca inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać. Cały czas pamiętajmy o modlitwie o zdrowie naszego Ks. Kanonika.

2. W czwartek 27 września wsp. św. Wincentego a Paulo, w piątek 28 września wsp. św. Wacława, w sobotę 29 września święto św. Archaniołów Michała, Gabriela, i Rafała.

3. Bardzo dziękuje za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Trzeszczan i ofiarę na kwiaty 100zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z kolejki.

4. Spotkanie KSM–u we czwartek o godz. 18:00. Zbiórka ministrantów we środę po Mszy św o godz. 18:00 a spotkanie scholi w sobotę o 13.00. Ogłaszamy też nabór do scholi (zapraszamy rodziców na I spotkanie), ministrantów i KSM–u. Serdecznie zapraszamy.

6. Zmarł Ryszard Kowalski lat 67 – pogrzeb w Trzeszczanach jutro o godz. 14:00.

7. Zmarł również ks. Józef Kuśmierczyk wieloletni proboszcz w Trzeszczanach. Pogrzeb jutro o godz. 13:00 w Janowie Lubelskim. Miał lat 96. Gdyby byli chętni to zorganizowalibyśmy autokar. Proszę się zapisywać. Zobaczymy ile będzie osób i wtedy podejmiemy decyzję o formie wyjazdu.

8. Intencje mszalne