30.09.2018 r.

XXVI Niedziela Zwykła

  1. Dziś XXVI niedziela zwykła. Pamiętajmy w modlitwie o zdrowie naszego Ks. Kanonika.

  2. Rozpoczyna się październik – czas poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Zapraszamy serdecznie do udziału w nabożeństwach różańcowych dzieci młodzież i wszystkich Parafian. Odprawiamy je codziennie o godz. 17:00, najpierw msza św. a później różaniec a w niedziele o godz. 11.30 przed sumą. Codziennie możemy zyskać odpust zupełny po zwykłymi warunkami (Wyzbycie się grzechu ciężkiego, spowiedź i Komunia św., modlitwa w intencjach Ojca świętego). W poniedziałek 1 października wsp. św. Teresę od Dzieciątka Jezus. We wtorek 2 października wsp. Aniołów Stróżów. W czwartek 4 października wsp. św. Franciszka z Asyżu. W piątek 5 października wsp. św. Faustyny Kowalskiej. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek sobota i niedziela miesiąca. W piątek chorych będziemy odwiedzać od 9:00 rano. Przyszła niedziela – adoracyjna i zmiana tajemnic różańcowych. Za tydzień w niedzielę puszka na Caritas.

  3. Bardzo dziękuje za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Trzeszczan i ofiarę na kwiaty 80 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z kolejki

  4. Spotkanie KSM –u w czwartki o 18:00. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9:00 a spotkanie scholi w sobotę o 15.30. Serdecznie zapraszamy. W poniedziałek o godz. 15:00 pod plebanią rozpocznie się zbiórka harcerska. Zapraszamy wszystkich chłopaków od czwartej klasy wzwyż. Radzimy dobrze się ubrać bo wspólnie wyruszamy w teren.

  5. Kilka osób z naszej Parafii bierze udział w Seminarium Odnowy Wiary które trwa 12 tygodni a spotkania są organizowane w Zamościu w Parafii Opatrzności Bożej na Karolówce i przygotowują do bycia animatorem we wspólnocie Przyjaciół Oblubieńca. W naszej Parafii takie Seminarium Odnowy Wiary odbędzie się po nowym roku z myślą powstania wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca. O szczegółach poinformujemy w czasie wizyty duszpasterskiej tzw. kolędy.

  6. Tygodnik Niedziela – 5 zł.

  7. Intencje mszalne

  8. W tym tygodniu zmarła Zuzanna Łacińska z Trzeszczan (81 lat).