14.10.2018 r.

XXVIII Niedziela Zwykła

1. Dziś XXVIII niedziela zwykła. Dzień Papieski i zbiórka do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło nowego Tysiąclecia. Jak również dzień Edukacji Narodowej. W modlitwach pamiętajmy o nauczycielach wychowawcach i katechetach. Pamiętajmy w modlitwie o zdrowie naszego Ks. Kanonika.

2. Październik – czas poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Zapraszamy serdecznie do udziału w nabożeństwach różańcowych dzieci młodzież i wszystkich Parafian. Odprawiamy je codziennie o godz. 17:00, Msza św., a później różaniec a w niedziele o godz. 11.30 przed sumą. Codziennie możemy zyskiwać odpust zupełny po zwykłymi warunkami. Wyzbycie się grzechu ciężkiego. Spowiedź i Komunia św. Modlitwa w intencjach Ojca świętego. W poniedziałek 15 października wsp. św. Teresy od Jezusa, we wtorek 16 października wsp. św. Jadwigi Śląskiej, w środę 17 października wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego, w czwartek 18 października święto św. Łukasza Ewangelisty – patronalne święto służby zdrowia, w sobotę 20 października wsp. św. Jana Kantego. Za tydzień 21 października Niedziela Misyjna.

3. Za tydzień na sumie będzie poświecenie i rozdanie różańców dzieci pierwszokomunijnych klas III a po sumie spotkanie z dziećmi i z rodzicami w sprawie I Komunii św.

4. Bardzo dziękuje za posprzątanie i udekorowanie Kościoła Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z kolejki

5. Spotkanie KSM –u w czwartek o 18:00. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9:00. Spotkanie scholi w sobotę o godz. 15:30. Serdecznie zapraszamy.

6. Tygodnik Niedziela – 5 zł. Kalendarze Rolnicze książkowe 26 zł. i ścienne z wieńcami dożynkowymi 6 zł.

7. Intencje mszalne