18.11.2018 r.

XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dziś XXXIII niedziela zwykła. Rocznica Poświecenia Kościoła Katedralnego w Zamościu. Taca inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać.
  2. We wtorek 20 listopada wsp. św. Rafała Kalinowskiego, w środę 21 listopada wsp. Ofiarowania NMP, w czwartek 22 listopada wsp. św. Cecylii. Msza św. z okazji św. Cecylii w intencji P. Organisty scholki i chóru w środę o godz. 16:00. W sobotę 24 listopada św. Andrzeja Dung Lac i Towarzyszy Za tydzień uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela Roku Liturgicznego. Patronalne święto Akcji Katolickiej i KSM –u. Za tydzień taca na WSD naszej diecezji. I poświęcenie opłatków.
  3. Bardzo dziękuje za posprzątanie i udekorowanie kościoła i ofiara na kwiaty. Bóg zapłać. I na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z kolejki.
  4. Zbiórka ministrantów w środę o godz. 16:00 po mszy. KSM w czwartek o 17:00. Za tydzień w niedzielę o 14:30 – zbiórka harcerzy. I próba scholi w sobotę o 13:00. Serdecznie zapraszamy.
  5. Tygodnik Niedziela – 5 zł. Kalendarze Maryjne w cenie 5 zł.
  6. https://parafiatrzeszczany.com/intencje-mszalne/