25.11.2018 r.

Uroczystość Chrystusa Króla

1. Dziś uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela Roku Liturgicznego. Patronalne święto Akcji Katolickiej i KSM –u. Taca na WSD naszej diecezji. Jest pośród nas diakon Daniel Wójcik dziękujemy mu za posługę słowa Bożego, za modlitwę i za zebranie ofiar. Bóg zapłać. Dziś również poświęcamy opłatki. Za tydzień rozpoczynamy Adwent i nowy rok liturgiczny. Msze św. przez Adwent w niedzielę będą odprawiane o 7:00 rano i o 12:00, w kaplicach o 10:30

2. W piątek 30 listopada święto św. Andrzeja Apostoła. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Na Mszy św. o godz. 16:00 spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania. Serdecznie zapraszamy. Za tydzień I niedziela miesiąca grudnia – adoracyjna i zmiana tajemnic różańcowych.

3. Bardzo dziękuje za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom: Pawluk Bogusława i Tadeusz, Mazur Janina, Nowosadzka Lucyna, Szczęk Anna i Gabryś Marcelina. Ofiara na kwiaty 100 zł. Bóg zapłać. I na sobotę na godz. 9:00 proszę osoby z Korytyny.

4. Zbiórka ministrantów w środę o godz. 16:00 po mszy. KSM we czwartek o 17:00. Zbiórka harcerzy dziś o 14:30 i w sobotę o 10:00, próba scholi w sobotę o 13:00. Serdecznie zapraszamy.

6. Intencje mszalne