13.01.2019 r.

Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dziś niedziela Chrztu Pańskiego. Kończy się okres liturgiczny Bożego Narodzenia, ale tradycyjnie śpiewamy kolędy i wystrój kościoła pozostaje do 2 lutego.

2. Jutro – w poniedziałek- 14 stycznia wizyta duszpasterska – Mołodiatycze 1 ks. od godz. 9:00 kolonia Łozy i za szkołą. Drugi Ks. Trzeszczany od 15:00 od. P. Spisak w stronę Cmentarza i z powrotem do P. Gryn. Prosimy o pojazdy. We wtorek 15 stycznia od godz. 15:00 Trzeszczany 2 ks. 1ks. od. P. J. Pąka do K. Szokały. 2 ks. od. P. Gardias do p. Boguckiego i od p. A. Kiecany. Prosimy o pojazdy. W środę 16 stycznia wizyta duszpasterska Trzeszczany od godz. 15:00 1 ks. od. P. Brzuchali do p. Szczeciny i 2 ks. od. M Kondraciuk do. P. Stawińskiego i od P. Lewczuka do P. Stachnik. Prosimy o pojazdy. W czwartek 17 stycznia wsp. św. Antoniego i wizyta duszpasterska od godz. 15:00 2 Księży.: 1 ks. kolonia św. Jana i Jeleniówka. A 2 ks. od. P. Fili i kolonia od p P. Bornego do p. Krzysztofa Wiązanki. Prosimy o pojazdy. W piątek 18 stycznia wizyta duszpasterska od 9:00 – 2 Księży: Bloki Agronomówka i Leśniczówka. Prosimy o pojazdy. W sobotę wsp. św. Sebastiana Józefa Pelczara nie będzie wizyty duszpasterskiej. Kolęda to spotkanie się z duszpasterzami, to wspólna modlitwa, to rozmowa duszpasterska.

3. Od 18 stycznia w piątek rozpoczyna się tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan i potrwa do 25 stycznia. W sobotę 19 stycznia dzień imienin Ks. Bp Mariusza Leszczyńskiego. Pamiętajmy w modlitwach.

4. Bardzo dziękuje za posprzątanie Kościoła osobom z Bogucic i ofiarę na kwiaty 80 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9;00 rano proszę następne osoby z Bogucic.