10.02.2019 r.

V Niedziela Zwykła

1. Dziś V Niedziela Zwykła. Po sumie spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św. i ich rodzicami.

2. Jutro Światowy Dzień Chorego. Kalendarz liturgiczny wspomina Matkę Bożą z Lourdes. Na Mszy o godz. 8:00 będą specjalne modlitwy za chorych, namaszczenie olejami chorych i błogosławieństwo Lurdzkie.

3. W tym tygodniu przypada w czwartek 14 lutego święto Cyryla i Metodego – patronów Europy oraz wsp. św. Walentego.

4. Za tydzień w niedzielę taca na WSD naszej diecezji, z racji tego taca inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii będzie 24 lutego.

5. Bardzo dziękuje za posprzątanie Kościoła osobom z Bogucic i ofiarę na kwiaty 140 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 rano proszę osoby z Leopoldowa.

6. Zbiórka harcerzy w poniedziałek o godz. 11:00. Próba scholi godz. 13:00