17.02.2019 r.

VI Niedziela zwykła

1. Dziś VI Niedziela Zwykła. Taca na WSD naszej diecezji. Witamy kleryka V roku Kamila Kossaka z Ulhówka i dziękujemy mu za modlitwę i za pozbieranie ofiar na rzecz naszego WSD. Za tydzień taca inwestycyjna na potrzeby Parafii.

2. W tym tygodniu – w piątek 22 lutego – przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła. W sobotę 23 lutego wsp. św. Polikarpa. Msze św. w tym ostatnim tygodniu ferii będą o godz. 8;00, 8:30 i w środę o 16;00

3. Za tydzień po mszy św. o godz. 12:00 odbędzie się spotkanie formacyjne dla Rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

4. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła osobom z Leopoldowa i ofiarę na kwiaty 100 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 rano proszę następne osoby z Leopoldowa.