24.03.2019 r.

III Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś III Niedziela Wielkiego Postu. Puszka na KRZ

2. W poniedziałek 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania NMP i Dzień Świętości Życia. Msze św. w kościele Parafialnym o godz. 8:00 i 17:00 a w kaplicach Majdanie Wielkim i Chyżowicach o 12:30.

3. W piątki Wielkiego Postu odprawiamy Drogę Krzyżową o godz. 16:00 a później Msza św. W niedzielę zaś Gorzkie Żale przed sumą o godz. 11.30 wraz z kazaniem katechizmowym. Serdecznie zachęcamy dzieci, młodzież osoby dorosłe do uczestnictwa w tych wielkopostnych nabożeństwach.

4. Za tydzień Niedziela Laetare.

5. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiara na kwiaty 60 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 rano proszę następne osoby z Leopoldowa

6. Spotkanie KSM –u w czwartek o godz. 17:00. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9:00 a harcerzy o 9:30. Próba scholi w sobotę o godz. 13:30.

7. Na sobotę 30 marca na godz. 13:00 zapraszamy klasy VII na pierwsze spotkanie formacyjne do sakramentu bierzmowania w ramach rocznego cyklu przygotowania. Proszę zabrać ze sobą deklaracje przystąpienia do tego sakramentu – podpisane przez kandydata i rodziców. Te deklaracje młodzież złoży na ręce Ks. Proboszcza.

9. Zbieramy na kwiaty do Grobu Pańskiego, za które składamy serdeczne Bóg zapłać.

10. Na prośbę parafian organizujemy pielgrzymkę parafialną trzydniową od 29 kwietnia do 1 maja br. na Pomorze Serdecznie zapraszamy. Jeszcze 1 wolne miejsce.

11. Serdecznie zapraszamy na Seminarium Odnowy Wiary, które rozpocznie się w naszej Parafii 27 marca w środę o godz. 18:00. Zachęcamy naszych Parafian o zaangażowanie się w to dzieło odnowy. Na dole przy starej dzwonnicy wisi baner zachęcający nas do udziału w tym duchowym przedsięwzięciu. Podejmijmy to wezwanie dla dobra Nas, naszych dzieci, młodzieży, naszych rodzin i naszej Parafii. I powierzajmy w modlitwie Bogu to dzieło.