05.05.2019 r.

III Niedziela Wielkanocna

1. Dziś III Niedziela Wielkanocna. Odpust w Chyżowicach o godz. 13.:00 i odpust w Świdnikach o godz. 12.00. A godz. 11.00 uroczystości w Nieledwi związane z ks. Stanisławem Kontkiem. Dziś rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Proponujemy wylosować sobie fragment Pisma Św. i przeczytać go w domu.

2. W poniedziałek 6 maja święto św. Filipa i Jakuba apostołów. W środę 8 maja uroczystość św. Stanisława Biskupa i męczennika – Patrona Polski. W sobotę 11 maja odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Służby Zdrowia do sanktuarium w Krasnobrodzie. Początek spotkania o godz. 10:00.

3. Trwa miesiąc maj i majówki, które odprawiamy po Mszy św. wieczorowej o godz. 18:00 a w niedzielę o godz. 11:40 (przed sumą). Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Za tydzień  odbędzie się pielgrzymka rolników do Topólczy z racji wspomnienia św. Izydora. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele.

4. Próba dzieci i rodziców pierwszokomunijnych we wtorek i czwartek o godz. 17:00. Obecność obowiązkowa. W przyszła niedzielę na sumie poświęcenie książeczek pierwszokomunijnych .

5. Egzamin da kandydatów do bierzmowania klas 8 i 3 Gimnazjum w czwartek po nabożeństwie majowym. Egzamin z udziałem rodziców (mama lub tato ).

6. Zbiórka harcerzy w poniedziałek o godz. 16:00. Zbiórka ministrantów we wtorek po nabożeństwie majowym. Próba scholi w sobotę o godz. 13:00. Serdecznie zapraszamy.

7. Bardzo dziękuję za posprzątanie Kościoła i ofiarę na kwiaty 60 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z Mołodiatycz.