12.05.2019 r.

IV Niedziela Wielkanocna

1. Dziś IV Niedziela Wielkanocna. Niedziela Dobrego Pasterza, która Rozpoczyna Kwartalne Dni modlitw o Powołania do Służby w Kościele

2. W poniedziałek 13 maja rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie które potrwają do października. Zapraszamy dzieci młodzież osoby dorośle do uczestnictwa w tych nabożeństwach. We wtorek 14 maja święto św. Macieja Apostola. W czwartek 16 maja święto św. Andrzeja Apostola patrona Polski. Za tydzień I Komunia święta w naszej Parafii. Msze św. o godz. 8:30 i suma o godz. 11:00 a w kapicach o godz. 7:00.

3. Trwa miesiąc maj i majówki, które odprawiamy po Mszy św. wieczorowej o godz. 18:00 a w niedzielę o godz. 11:40 (przed sumą). Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe.

4. Próba dzieci i rodziców pierwszokomunijnych we wtorek i w czwartek o godz. 17:00. Obecność obowiązkowa. W piątek o godz 17;30 spowiedź dzieci pierwszokomunijnych rodziców, rodziców chrzestnych i rodzin i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Proszę aby dzieci przyniosły ze sobą świece od chrztu.

5. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9:00, harcerzy o godz. 10:30. Próba scholi o godz. 13:00. Spotkanie KSM – u w czwartek o godz. 16:30. Serdecznie zapraszamy.

6. Bardzo dziękuję za posprzątanie Kościoła i ofiarę na kwiaty 220 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę rodziców dzieci pierwszokomunijnych o posprzątanie i udekorowanie Kościoła i wokół Kościoła.