19.05.2019 r.

V Niedziela Wielkanocna

  1. Dziś V Niedziela Wielkanocna. I Komunia święta w naszej Parafii. Msze św. o godz. 8:30 i suma o godz. 11:00 a w kaplicach o godz. 7:00. Taca inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii.

  2. W piątek 24 maja wsp. NMP Wspomożycielki Wiernych. Za tydzień w niedzielę 26 maja będzie niedziela powołaniowa w naszej Parafii. Przyjadą klerycy z ojcem duchownym z naszego WSD Diecezji Zamojsko – lubaczowskiej z Lublina. Będziemy wspólnie modlić się o powołania kapłańskie z naszej Parafii. Tego dnia również będzie gościć u nas TVP Lublin i przeprowadzi transmisje Mszy św. z naszego kościoła. Tym samym nasza Parafia została wyróżniona przez naszą Kurię Zamojsko- Lubaczowską. Msze św. tego dnia odbędą się w następującym porządku: w kościele parafialnym o godz. 10:00 i suma o godz. 12:00. W kaplicach o godz. 8:00. Msza św. o godz. 10:00 będzie transmitowana przez TVP Lublin. Zachęcamy do licznego udziału w tej Mszy św. naszych Parafian, dzieci młodzież osoby dorosłe. Dzieci Pierwszokomunijne niech przyjdą w strojach, ministranci lektorzy scholka, harcerze, Szkolne Kółko Misyjne, Szkolne Koło Caritas. Serdecznie zapraszamy. Taca tego dnia przeznaczona będzie na WSD naszej Diecezji

  3. Od poniedziałku do następnej niedzieli trwać będzie Biały Tydzień dla dzieci pierwszokomunijnych o godz. 18:00. Dzieci przychodzą w strojach. We wtorek o godz. 7:00 wyjazd dzieci i rodziców pierwszokomunijnych na pielgrzymkę do Częstochowy i w drugi dzień do Zatoru. Na tą pielgrzymkę jedzie również Ks. Kanonik. Kto chciałby pojechać z osób dorosłych do Częstochowy z nami, może jeszcze się dopisać- mamy miejsca. W czwartek 23 maja pielgrzymka bierzmowanych do Tomaszowa Lubelskiego, Ks. Mateusz wybiera się z młodzieżą na to pielgrzymowanie.

  4. Trwa miesiąc maj i majówki, które odprawiamy po Mszy św. wieczorowej o godz. 18:00 a w niedzielę o godz. 11:40 (przed sumą). Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe.

  5. Próba młodzieży bierzmowanej we wtorek i w czwartek o godz. 17:00. Obecność obowiązkowa.

  6. Zbiórka ministrantów w piątek o godz. 17:00. Spotkanie KSM – u w środę o godz. 16:30. Seminarium Odnowy Wiary w środę o godz. 19:00. Serdecznie zapraszamy.

  7. Bardzo dziękuję za posprzątanie Kościoła: rodzicom dzieci pierwszokomunijnych Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z Molodiatycz.

  8. Tygodnik Niedziela – 5 zł.