30.06.2019 r.

XIII niedziela zwykła

1. Dziś XIII niedziela zwykła – Taca dzisiejsza przeznaczona jest na opłatę za śmieci z cmentarza.
  2. W poniedziałek i wtorek 1 i 2 lipca uroczystości odpustowe w Krasnobrodzie. 3 lipca w środę święto św. Tomasza Apostoła. W czwartek 4 lipca przypada 21 rocznica święceń biskupich Bpa Mariusza Leszczyńskiego. W sobotę 6 lipca wsp. Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek sobota i niedziela miesiąca lipca. Chorych będziemy odwiedzać w środę od godz. 9:00 rano, ponieważ wyjeżdżamy z grupami duszpasterskimi z naszej Parafii do Krakowa i Zatoru. I tak samo msze z I piątku w kaplicach będą w I sobotę o godz. 16:00 – wyjątkowo.

4. Wyjazd z grupami duszpasterskimi w czwartek 4 lipca o godz. 5 rano. Powrót 5 lipca koło godziny 22:00 Najpierw pojedziemy do Zatoru później nocleg w Krakowie. W drugi dzień zwiedzanie Krakowa. Całość z przejazdem, ubezpieczeniem i wyżywieniem (śniadanie i obiad) 130 zł. Wyjazd dofinansowany przez Gminę i Parafie.

5. Bardzo dziękuję za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Mołodiatycz. Ofiara na kwiaty 80zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z Mołodiatycz.