14.07.2019 r.

Niedziela – XIV Zwykła

1. Dziś XIV niedziela zwykła . Taca na WSD naszej diecezji. Witamy Ks. Diakona i dziękujemy za wspólną modlitwę, wygłoszone Słowo Boże i pozbieranie ofiar na rzecz naszego seminarium. Bóg zapłać.

2. W poniedziałek 15 lipca wsp. św. Bonawenturę. We wtorek 16 lipca wsp. NMP z Góry Karmel odpust w Grabowcu Ks. Dziekan serdecznie zaprasza. Tego dnia Pielgrzymka Rodzin do Sanktuariom w Tomaszowie Lubelskim. I również do Nabrożu pielgrzymka Sołtysów. Serdecznie zachęcamy do pielgrzymowania.

3. W przyszłą niedzielę błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych z racji św. Krzysztofa. O godz. 14:00 – Mołodiatycze – Jubileusz 70 – lecia Straży Pożarnej

4. Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz pogłębienie naszej wiary. Niech nie zabraknie czasu dla Pana Boga.

5. Bardzo dziękuję za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Mołodiatycz. Ofiara na kwiaty 100 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z Mołodiatycz.

6. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. Zachęcamy naszych Parafian, młodzież do pójścia pieszo do Mastki Bożej. Z naszej Parafii idzie ks. Mateusz.