21.07.2019 r.

Niedziela – XVI Zwykła

  1. Dziś XVI niedziela zwykła. Błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia św. Krzysztofa. I z tej racji zbiórka do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy. A o 14:00 – Mołodiatycze – Jubileusz 70 – lecia Straży Pożarnej

  2. W poniedziałek 22 lipca święto św. Marii Magdaleny. We wtorek 23 lipca wsp. św. Brygidy. W środę 24 lipca wsp. św. Kingi. W czwartek 25 lipca święto św. Jakuba Apostoła. W piątek 26 lipca wsp. Śś Joachima i Anny rodziców NMP i odpust w Skierbieszowie. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza- suma odpustowa o godz. 12:00.

  3. W przyszłą niedzielę odpust w Uchaniach. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza. Suma odpustowa o godz. 12:00.

  4. Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz pogłębienie naszej wiary. Niech nie zabraknie czasu dla Pana Boga.

  5. Bardzo dziękuję za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Mołodiatycz. Ofiara na kwiaty 80 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z Mołodiatycz.

  6. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. Zachęcamy naszych Parafian, młodzież do pójścia pieszo do Matki Bożej. Z naszej Parafii idzie ks. Mateusz.