28.07.2019 r.

Niedziela – XVII Zwykła

1. W poniedziałek 29 lipca wsp. św. Marty. W środę 31 lipca wsp. św. Ignacego z Loyoli. W czwartek 1 sierpnia wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego. Rozpoczynamy miesiąc sierpień czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi a także czas indywidualnej modlitwy o trzeźwość narodu polskiego.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca sierpnia. Chorych będziemy odwiedzać w czwartek od godz. 9:00 rano. W piątek 2 sierpnia kościołach parafialnych możliwość zyskania odpustu zupełnego Porcjunkuli pod zwykłymi warunkami. Msze św. w I piątek w kościele parafialnym o godz. 8:00 i 18:00 a w kaplicach o 16:00. A w I sobotę tylko w kościele parafialnym o 8:00. 8:30 i 18:00.

3. W środę spotkanie Przyjaciół Oblubieńca o godz. 19:00. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

4. W przyszłą niedzielę odpust w Horyszowie. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza. Suma odpustowa o godz. 12:00.

5. Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz pogłębienie naszej wiary. Niech nie zabraknie czasu dla Pana Boga.

6. Bardzo dziękuję za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Mołodiatycz. Ofiara na kwiaty 60 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z Mołodiatycz.

8. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. W piątek 2 sierpnia z katedry zamojskiej wyruszy już pielgrzymka na Jasna Górę. Zachęcamy naszych Parafian, młodzież do pójścia pieszo do Matki Bożej. Z naszej Parafii idzie ks. Mateusz.