4.08.2019 r.

Niedziela – XVIII Zwykła

1. We wtorek 6 sierpnia święto Przemienienia Pańskiego i odpust w Tuczępach. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza. Suma odpustowa o godz. 12:00. W czwartek 8 sierpnia wsp. św. Dominika. W piątek 9 sierpnia święto św. Teresy Benedykty o Krzyża (Edyty Stein). W sobotę 10 sierpnia święto św. Wawrzyńca.

2. Przezywamy miesiąc sierpień czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi a także czas indywidualnej modlitwy o trzeźwość narodu polskiego.

3. Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz pogłębienie naszej wiary. Niech nie zabraknie czasu dla Pana Boga.

4. Bardzo dziękuję za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Mołodiatycz. Ofiara na kwiaty 100 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z Mołodiatycz.

5. W przyszłą niedzielę Msze św. w kaplicach o godz. 7:00 rano

6. Trwa Piesza Pielgrzymka do Częstochowy. Wspierajmy naszych Parafian, Ks. Mateusza i wszystkich pielgrzymów naszą modlitwą.