11.08.2019 r.

Niedziela – XIX Zwykła

  1. Dziś XIX niedziela zwykła.

  2. We wtorek 13 sierpnia kolejne Nabożeństwo Fatimskie w naszej Parafii. Na godz. 18:00 zapraszamy dzieci, młodzież i wszystkich parafian do uczestnictwa w tym nabożeństwie. Na koniec będzie ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II. W środę 14 sierpnia wsp. św. Maksymiliana Marii Kolbego. Tego dnia również o godz. 19:00 spotkanie Przyjaciół Oblubieńca w salce na plebani. Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy chcą rozwijać swoje życie duchowe i wzrastać w drodze do świętości. W czwartek 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia NMP. Tradycyjnie podczas każdej Mszy św. pobłogosławimy kwiaty i zioła. Msze św. jak w niedzielę- w kościele parafialnym o 8:30 i suma o godz. 12:00 a w kaplicach o godz. 10:30. Tego dnia odpust w Gdeszynie. Suma odpustowa o godz. 12:00. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza. W sobotę 17 sierpnia wsp. św. Jacka.

  3. Przezywamy miesiąc sierpień czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi a także czas indywidualnej modlitwy o trzeźwość narodu polskiego. .

  4. Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz pogłębienie naszej wiary. Niech nie zabraknie czasu dla Pana Boga.

  5. Bardzo dziękuję za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Mołodiatycz. Ofiara na kwiaty 80 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z Mołodiatycz.

  6. Trwa Piesza Pielgrzymka do Częstochowy. Wspierajmy naszych Parafian, Ks. Mateusza i wszystkich pielgrzymów naszą modlitwą.