18.08.2019 r.

Niedziela – XX Zwykła

1.     Dziś XX niedziela zwykła. Taca inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać.

2.     We wtorek 20 sierpnia  wsp. św. Bernarda z Clairvaux. W środę 21 sierpnia wsp. św.  Piusa X. W czwartek 22 sierpnia wsp NMP Królowej. W sobotę 24 sierpnia święto św. Bartłomieja Apostoła. Tego dnia wyruszy sod szpitala Jana Pawła II z Zamościa Piesza Pielgrzymka Środowisk Trzeźwościowych do Sanktuarium w Krasnobrodzie.

3.     W dniach 20 – 23 sierpnia (wtorek – piątek) Exodus Młodych  w Zwierzyńcu. Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w tym religijnym wydarzeniu. Proszę zgłaszać się do ks. Mateusza.

4.     Za tydzień odpust w Nieledwi. Suma odpustowa o godz. 12:00. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza. Dziś również Msza św. na cmentarzu w Nieledwi o godz. 11:00.

5.     Przezywamy miesiąc sierpień czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi a także czas indywidualnej modlitwy o trzeźwość narodu polskiego.

6.     Czas wakacyjnego odpoczynku powoli dobiega końca, skłania nas to do refleksji nad wykorzystaniem tego czasu.

7.     Bardzo dziękuję za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Mołodiatycz. Ofiara na kwiaty 120 zł. Bóg zapłać. Na sobotę  na godz. 9:00 proszę  następne osoby z Mołodiatycz.