25.08.2019 r.

Niedziela – XXI Zwykła

  1. W poniedziałek 26 sierpnia uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. tylko w kościele parafialnym o godz. 8:30 i suma 11:00. Po każdej Mszy św. akt Zawierzenia Narodu. We wtorek 27 sierpnia wsp. św. Moniki. W Częstochowie odpust. W środę 28 sierpnia wsp. św. Augustyna. Tego dnia również spotkanie formacyjne Przyjaciół Oblubieńca. Serdecznie zapraszamy. W czwartek 29 sierpnia wsp. Męczeństwo św. Jana Chrzciciela. Za tydzień 1 września w niedzielę wspominamy 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Będziemy modlić się o pokój na świecie oraz wszystkie ofiary wojny. Będzie to pierwsza niedziela miesiąca- adoracyjna.

  2. Przezywamy miesiąc sierpień, czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi a także czas indywidualnej modlitwy o trzeźwość narodu polskiego.

  3. Czas wakacyjnego odpoczynku powoli dobiega końca, skłania nas to do refleksji nad wykorzystaniem tego czasu.

  4. Bardzo dziękuję za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Mołodiatycz.  Ofiara na kwiaty 100 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z Mołodiatycz.