15.09.2019 r.

XXIV Niedziela Zwykła

  1. Dziś XXIV niedziela zwykła. Taca inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii. Rozpoczyna się Tydzień Wychowania oraz Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Dziś również dzień Środków Społecznego Przekazu i puszka na KRZ. Dziś odpust w kościele filialnym w Majdanie Wielkim. Suma odpustowa o godz. 12:00. Odprawi ją i kazanie wygłosi ks. Ryszard Ostasz – proboszcz z Tuczęp

  2. W poniedziałek 16 września św. Męczenników Korneliusza i Cypriana. W środę 18 września święto św. Stanisława Kostki – patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. Zapraszam tego dnia dzieci i młodzież na Mszę św. o godz. 17:00 a później na ognisko z niespodziankami. Serdecznie zapraszamy. W piątek 20 września wsp. śś męczenników koreańskich Andrzeja, Pawła i Towarzyszy. W sobotę 21 września święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty- imieniny naszego ks. Wikariusza.

  3. Dziękuje wszystkim którzy uczestniczyli wczoraj w akcji Polska pod Krzyżem, czy to przy kościele parafialnym przy Krzyżu misyjnym czy w Leopoldowie przy Krzyżu. Bóg zapłać.

  4. Za tydzień taca na WSD naszej Diecezji.

  5. Dziękuje za posprzątanie Kościoła osobom z Trzeszczan Drugich: I ofiarę na kwiaty 120 zł. Na sobotę na godz. 9:00 proszę osoby z kolejki do sprzątania kościoła.

  6. Rok formacyjny: Ministranci i Lektorzy– zbiórka w sobotę o 9:00. Harcerze – sobota o godz. 10:00. KSM – sobota godz. 18:00. Schola – piątek godz. 14:30. Zaproszenie na ww. spotkania jest kierowane do wszystkich dotychczasowych członków jak również sympatyków i zainteresowanych. Serdecznie zapraszamy.