20.10.2019 r.

XXIX Niedziela Zwykła

  1. Dziś XXIX niedziela zwykła. Niedziela misyjna i taca na misje. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Od soboty będziemy gościć w naszej parafii siostry z Afryki. Taca inwestycyjna będzie 27 października przeznaczymy ją na ogrzewanie naszego Kościoła na zakup gazu.

  2. Modlimy się za pielgrzymów z naszej Parafii którzy są w Częstochowie.

  3. We wtorek 22 października wsp. św. Jana Pawła II. Przeżywamy miesiąc październik czas szczególnej modlitwy różańcowej. Przypominamy, ze za odmówienie części różańca publicznie i we wspólnocie zyskuje się odpust zupełny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele parafialnym o godz. 17:00 Msza św. i nabożeństwo różańcowe w kaplicy w Majdanie Wielkim o 16:00. Zapraszam wszystkie dzieci i młodzież do uczestnictwa w tych nabożeństwach. A w sposób szczególny dzieci przygotowujące się do I komunii św. i młodzież do sakramentu bierzmowania.

  4. Za tydzień Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Naszego Kościoła.

  5. Dziękuje za posprzątanie Kościoła osobom z Trzeszczan i ofiara na kwiaty 160 zł. Na sobotę na godz. 11:00 proszę następne osoby z kolejki do sprzątania kościoła.

  6. Rok formacyjny: O godz. 10:00 mszą świętą rozpocznie się kurs lektorski w naszej parafii. Uczestniczyć będą chłopcy z całego rejonu hrubieszowskiego. Prowadzi ten kurs. Ks. Mateusz. KSM – sobota o 18:00. Schola – piątek godz. 14:30. Zaproszenie na w/w. spotkania jest kierowane do wszystkich dotychczasowych członków jak również sympatyków i zainteresowanych. Serdecznie zapraszamy.

  7. Zbieramy makulaturę do 25 października na rzecz misji. (budowa studni)

  8. Wyjazd do Lwowa będzie 22-23-24 listopad. (prośba o wyrobienie sobie paszportów)

  9. II Bal Wszystkich Świętych odbędzie się 31 października (czwartek). Proszę rodziców o zapisywanie tych najmniejszych dzieci, starsze i młodzież mogą zapisywać się na katechezie.