10.11.2019 r.

XXXII niedziela zwykła

  1. Dziś XXXII niedziela zwykła. Dziś również dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym i puszka na Kościół w Potrzebie

  2. Jutro w poniedziałek 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto – Msza św. za Ojczyznę o godz. 11:00, z Zaduszkami Strażackimi z całego Powiatu. Pół godziny przed Mszą św. montaż słowno – muzyczny w wykonaniu uczniów i uczennic naszej Szkoły Podstawowej w Trzeszczanach. Serdecznie zapraszamy o przyjście na 10:30. Przewodniczył będzie Ks. Bp Mariusz Leszczyński. Są zaproszone również władze rożnych szczebli. We wtorek 12 listopada wsp. św. Jozafata, w środę 13 listopada wsp. pierwszych męczenników Polski świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.

  3. Spotkanie dla bierzmowanych środa 13 listopada o godz. 16:00

  4. Rok formacyjny: KSM – sobota o 18:00. Schola – piątek godz. 14:30. Zaproszenie na w/w. spotkania jest kierowane do wszystkich dotychczasowych członków jak również sympatyków i zainteresowanych. Serdecznie zapraszamy.

  5. Bardzo dziękuje za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Trzeszczan i ofiarę na kwiaty 240 zł. Bóg zapłać. I na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z kolejki.

  6. Wyjazd do Lwowa będzie 22-23-24 listopad.

  7. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję „Modlitwa za Parafię” która odbędzie się pod koniec listopada i jest organizowana przez Wspólnotę „Przyjaciele Oblubieńca”. Polega na tym, że w umówionym dniu miesiąca po Mszy św. wieczornej następuje rozesłanie wszystkich chętnych do poszczególnych rejonów parafii, tam- głownie na ulicach idąc w parach odmawiamy różaniec polecając Bogu wszelkie sprawy mieszkańców ( nie wchodzimy na posesje). Następnie wracamy do kościoła na podsumowanie i zakończenie akcji.  Aby wziąć udział należy się zapisać (na listę na stoliku pod chórem lub poprzez wiadomość na fb/ e-mail).