17.11.2019 r.

XXXIII Niedziela Zwykła

  1. Dziś XXXIII niedziela zwykła. Taca inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać za waszą hojność serca.
  2. Jutro 18 listopada Rocznica Poświecenia Kościoła Katedralnego w Zamościu. We wtorek 19 listopada po południu nasza schola wyjeżdża do Lublina na cecyliańskie śpiewanie do naszego WSD. Wyjazd o godz. 16:00. W środę 20 listopada wsp. św. Rafała Kalinowskiego i tego dnia odbędzie się Msza św. z okazji św. Cecylii w intencji P. Organisty scholki i chóru  o godz. 16:00.  W czwartek  21 listopada wsp. Ofiarowania NMP, w piątek 22 listopada wsp. św. Cecylii – patronki śpiewu kościelnego.
  3. Za tydzień uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela Roku Liturgicznego. Patronalne święto Akcji Katolickiej i KSM –u. Za tydzień taca na WSD naszej diecezji. I poświęcenie opłatków a następnie Pan organista dostarczy każdej rodzinie do domu. Ofiary jakie będziemy składać z tej okazji przeznaczone są po połowie dla P. Organisty i na potrzeby Parafii.  Z opłatkiem każda rodzina dostanie jeszcze plan rekolekcji i plan mszy św. na święta.
  4. Bardzo dziękuje za posprzątanie i udekorowanie kościoła osobom z Trzeszczan i ofiara na kwiaty 80 zł. Bóg zapłać. I na sobotę na godz. 13:00 proszę następne osoby z kolejki.
  5. Rok formacyjny: O godz. 10:00 rozpocznie się II spotkanie kursu lektorskiego w naszej parafii. Uczestniczą w nim chłopcy z całego rejonu hrubieszowskiego. Odpowiedzialnym za ten kurs. Ks. Mateusz. Zbiórka ministrantów w środę o godz.16:00. Również spotkanie Przyjaciół Oblubieńca w środę po Mszy św. o godz. 17:00. Zaproszenie na w/w. spotkania jest kierowane do wszystkich dotychczasowych członków jak również sympatyków i zainteresowanych. Serdecznie zapraszamy.
  6. Wyjazd do Lwowa będzie 22-23-24 listopad. Prosimy o wpłaty.
  7. Zapisy na modlitwę za Parafię.