24.11.2019 r.

Uroczystość Chrystusa Króla

1. Dziś uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela Roku Liturgicznego. Patronalne święto Akcji Katolickiej i KSM –u. Taca na WSD naszej diecezji. Jest pośród nas kleryk dziękujemy mu za posługę słowa Bożego, za modlitwę i za zebranie ofiar. Bóg zapłać. Dziś również poświęcamy opłatki. Pan organista od tego tygodnia będzie dostarczał te opłatki każdej rodzinie do domu. Ofiary jakie będziemy składać z tej okazji przeznaczone są po połowie dla P. Organisty i na potrzeby Parafii.  Z opłatkiem każda rodzina dostanie jeszcze plan rekolekcji i plan mszy św. na święta. Pamiętamy w naszej modlitwie o naszym proboszczu, wikariuszu i parafianach którzy pielgrzymują do Lwowa.

2. Za tydzień rozpoczynamy Adwent i nowy rok liturgiczny. Adwent to czas, który ma Nas przygotować na Święta Narodzenia Pańskiego i do naszego spotkania z Bogiem w wieczności. Msze św. przez Adwent w niedzielę będą odprawiane o 7:00 rano i o 12:00, w kaplicach o 10:30

3. W sobotę 30 listopada święto św. Andrzeja Apostoła.

4. Za tydzień I niedziela miesiąca grudnia – adoracyjna i zmiana tajemnic różańcowych.

5. Bardzo dziękuje za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Trzeszczan. Bóg zapłać. I na sobotę na godz. 9:00 proszę osoby z Trzeszczan

6. Rok formacyjny: Ministranci i Lektorzy – zbiórka w sobotę o 9:00. Harcerze – sobota o godz. 10:00. KSM – sobota godz. 18:00. Schola – piątek godz. 14:30. Zaproszenie na w/w. spotkania jest kierowane do wszystkich dotychczasowych członków jak również sympatyków i zainteresowanych. Serdecznie zapraszamy.