5.01.2019 r.

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 

1.     Dziś II  Niedziela po Narodzeniu Pańskim i niedziela miesiąca adoracyjna; zmiana tajemnic różańcowych. Wybory do Rady Parafialnej.

2.     Jutro 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego. W czasie każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Misyjny Dzień Dzieci i taca na Krajowy Fundusz Misyjny. O godz. 14:00 koncert kolęd w Domu Kultury w Nieledwi. Zaprasza Gminny Ośrodek Kultury w Trzeszczanach.

3.     Za tydzień w niedzielę Święto Chrztu Pańskiego

4.     We wtorek 7 stycznia wizyta duszpasterska – Bogucice Kolonia 2 Księży od 15:00. 1 ks. od Litwiniuka a 2 ks. od Czernieja . We środę 8 stycznia od godz. 15:00 Bogucice wieś 2 księży 1 ks. od P. Wiązanki a 2 ks. od  P. Mużył. Prosimy o pojazdy. W czwartek 9 stycznia wizyta duszpasterska Mołodiatycze od 15:00 1 Ks. od Zofii Kruczyńskiej a 2 ks. od Mariana Gietki. Prosimy o pojazdy. W piątek  10 stycznia wizyta duszpasterska od godz. 9:00, Mołodiatycze 1 ks. od P. Bielińskiego do P. Zygmunta Płońskiego. 2 ks. od P. Chwedczuka do P. Jana Kwiatkowskiego.  Prosimy o pojazdy. W sobotę 11 stycznia wizyta duszpasterska Mołodiatycze od 9:00 – 2 Księży. 1 ks. Łozy Górne  a drugi Ks. od starej szkoły – Łozy dolne. Prosimy o pojazdy. Kolęda to spotkanie się z duszpasterzami, to wspólna modlitwa i rozmowa duszpasterska.

5.     Bardzo dziękuje za posprzątanie Kościoła osobom z Trzeszczan i ofiarę na kwiaty 100 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 rano proszę następne osoby z kolejki.

6.     Spotkanie Przyjaciół Oblubieńca w środę po Mszy św. o godz.. 16:00. Próba scholi w piątek o godz. 14:30.