12. 01.2020 r.

Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dziś niedziela Chrztu Pańskiego. Kończy się okres liturgiczny Bożego Narodzenia, ale tradycyjnie śpiewamy kolędy i wystrój kościoła pozostaje do 2 lutego.
  2. Jutro – w poniedziałek- 13 stycznia wizyta duszpasterska –  Trzeszczany 1 ks. od godz. 9:00 od. P. Jacka Pąka do P. Krzysztofa Szukały.  Drugi Ks. Trzeszczany od 9:00 od. P. Gardiasa do P. Boguckiego i od P. A. Kiecany.  Prosimy o pojazdy. We wtorek 14 stycznia od godz. 9:00 Trzeszczany. 1 ks. od P. Brzuchali, Kąty w stronę Kościoła, P. Wrzyszcz i P. Knysz. 2 ks. od. M Kondratiuk do. P. Stawińskiego i od P. Lewczuka do P. Stachnik. Prosimy o pojazdy. W środę 15 stycznia wizyta duszpasterska Trzeszczany od godz. 9:00 1 ks. od. P. Gryn w stronę cmentarza i z powrotem do P. Spisak,  Kolonia św. Jana i Jeleniówka, 2 ks. od. P. Filii , kolonia od P. Bornego do Pana Krzysztofa Wiązanki, Bloki, Agronomówka i Leśniczówka  Prosimy o pojazdy. W czwartek 16 stycznia wizyta duszpasterska od godz. 9:00, 2 Księży.: 1 ks.  od P. Mociaka  i Sucho Wola, 2 ks. od P. Wójcickiej i do spotkania na Suchej Woli. Prosimy o pojazdy.
  3. Od 17 stycznia w piątek Dzień Judaizmu i wsp. św. Antoniego  a od soboty 18 stycznia  rozpoczyna się tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan i potrwa do 25 stycznia. W niedzielę 19 stycznia dzień imienin Ks. Bp Mariusza Leszczyńskiego.- pamiętajmy w modlitwach.
  4. Bardzo dziękuje za posprzątanie Kościoła osobom z Trzeszczan i ofiarę na kwiaty 80 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 rano proszę następne osoby z Trzeszczan.