19.01.2019 r.

II Niedziela Zwykła

1.     Dziś II niedziela zwykła. Imienny Ks. Bp. Mariusza Leszczyńskiego. Modlimy się w Jego intencji.  Dzisiejsza taca – inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii – ogrzewanie Kościoła. Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

2.     We wtorek 21 i w środę  22 stycznia Dzień Babci i Dziadka. Modlimy za nasze babcie i dziadków. 21 stycznia we wtorek wspomnienie św. Agnieszki, 24 stycznia w piątek wsp. św. Franciszka Salezego. W sobotę 25 stycznia święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Za tydzień w niedzielę 26 stycznia dzień Islamu i Światowy dzień Trędowatych

3.     Zakończyliśmy Wizytę duszpasterską tzw. „kolędę”. Dziękujemy wszystkim za życzliwe przyjęcie, rozmowy, poczęstunki, ofiary i za podwózki. Bóg zapłać.

4.     Tygodnik Niedziela – 6 zł. Gromnice i inne wyroby z prawdziwego wosku są do nabycia pod chórami. Bardzo ładne, zachęcamy do kupowania. Kto pierwszy ten lepszy.

5.     Bardzo dziękuje za posprzątanie Kościoła osobom z Trzeszczan. Ofiara na kwiaty 120. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 rano proszę następne osoby z Trzeszczan.

6.      Dziś o godz 19.00 na antenie KRZ nasze Szkolne Koło Misyjne poprowadzi modlitwę różańcową. Zachęcamy do wspólnej modlitwy przy radioodbiornikach.

7.    Za tydzień w niedzielę na sumie zaprzysiężenie Rady Parafialnej. Wszystkich radnych serdecznie zapraszamy.