16.02.2020 r.

VI Niedziela zwykła

1.     Dziś VI Niedziela Zwykła. Taca inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii – ogrzewanie Kościoła. Po sumie spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i rodziców obecność obowiązkowa.  Za tydzień taca na WSD naszej diecezji.

2.     W tym tygodniu – w sobotę 22 lutego – przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła.

3.     W przyszłą niedzielę rozpocznie się 53 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.

4.     Kurs Rafał – Zamość 13-15 marca 2020 – koszt 50 zł.  Zachęcamy do uczestnictwa wszystkich nie tylko w ramach wspólnoty. Kurs o towarzyszeniu – jak być duchowym towarzyszem według Bożego serca. Więcej informacji i zapisy tutaj ->  kurs Rafał

5.     Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła osobom z Trzeszczan  i ofiarę na kwiaty 120 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 rano proszę następne osoby z kolejki z Trzeszczan.

6.     Pierwsze spotkanie dla narzeczonych przygotowujących się do małżeństwa odbędzie się 21 lutego w piątek o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich tych którzy chcą zawrzeć sakramentalny związek małżeński wciągu pół roku.

7.     W piątek próba scholi o godz. 14:30. Spotkanie KSM–u w sobotę o godz. 17:00.