I Niedziela Wielkiego Postu ( 1 marca)

1. Dziś I Niedziela Wielkiego Postu. I niedziela miesiąca – adoracyjna i zmiana tajemnic różańcowych, Dziś przypada również Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

2. W piątki Wielkiego Postu odprawiamy Drogę Krzyżową o godz. 16:00 a później Msza św. W niedzielę zaś Gorzkie Żale przed sumą o godz. 11.30 wraz z kazaniem katechizmowym. Serdecznie zachęcamy dzieci, młodzież osoby dorosłe do uczestnictwa w tych wielkopostnych nabożeństwach, które mają nas przygotować do świąt wielkanocnych.

3. Za tydzień przypada niedziela ad Gentes – Dzień Solidarności z Misjonarzami i puszka na Krajowy Fundusz Misyjny.

4. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła osobom z Trzeszczan i ofiarę na kwiaty 140 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 rano proszę następne osoby z Trzeszczan.

5. Zbieramy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Chorych będziemy odwiedzać od godz. 9:00 rano.

7. Próba scholi w piątek o godz. 14:30.

8.W sobotę wyjazd z ks. Mateuszem na finał ogólnopolskiego konkursu wiedzy liturgicznej do Krakowa – mamy dwóch finalistów: Mateusz Chwedczuk i Bartosz Pająk. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie z rodzicami w sprawie wyjazdu formacyjnego dla bierzmowanych.