II Niedziela Wielkiego Postu ( 8 marca)

II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś II Niedziela Wielkiego Postu. Niedziela ad Gentes – Dzień Solidarności z Misjonarzami i puszka na Krajowy Fundusz Misyjny. We wtorek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością św. Józefa.

2. W piątek 13 marca 7 rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. W piątki Wielkiego Postu odprawiamy Drogę Krzyżową o godz. 16:00. W niedzielę zaś Gorzkie Żale przed sumą o godz. 11.30 wraz z kazaniem katechizmowym. Serdecznie zachęcamy dzieci, młodzież osoby dorosłe do uczestnictwa w tych wielkopostnych nabożeństwach.

4. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty 80 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 rano proszę  osoby z Korytyny.

5. W tym tygodniu nasza młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania wyjeżdża w piątek i sobotę z Ks. Matuszem i wychowawcami na Dzień Skupienia do Huty Różanieckiej. Wspierajmy ich naszą modlitwą.

6. Spotkanie Przyjaciół Oblubieńca w środę po Mszy św. o 16:00. Próba scholi w piątak o 14:30. Za tydzień Taca inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii – ogrzewanie Kościoła.

7. Zbieramy na kwiaty do Grobu Pańskiego, za które składamy serdeczne Bóg zapłać.