Poniedziałek Wielkanocny (13.04.2020r.)

1.     Dziś Poniedziałek w Oktawie Wielkiej Nocy.

2.     Trwa Oktawa Wielkanocna tzw. Biały Tydzień (do Niedzieli Miłosierdzia Bożego). Oktawa jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pana Jezusa na cały tydzień. Dlatego w piątek nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Będziemy modlić się Nowenną do Bożego Miłosierdzia  o godz. 9:00.

3.     W przyszła niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego, które rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia.

4.     Bardzo dziękuje za posprzątanie Kościoła osobom z Józefina i ofiarę na kwiaty 120 zł. Bóg zapłać.

5.     Tygodnik Niedziela – 10 zł, Baranki i Paschaliki 6 zł. Do nabycia u P. Klementyny w pawilonie.

6.     Dziękuje Kasi Ks. Mateuszowi, Joli za wykonanie ciemnicy i Grobu Pańskiego

7.     Dziękuje za przygotowanie Triduum.: p. organiście, p. kościelnemu, Ks. Mateuszowi i Ks. Kanonikowi.  Za wszelki wkład wniesiony w uświetnienie tego wielkiego misterium naszego zbawienia. Bóg zapłać.

8.     Dziękuje Panom z naszej Parafii za pomoc w położeniu kabla na fotowoltaikę. Bóg zapłać.

9.     Bóg zapłać za ofiary na Kościół.

10.     Życzenia świąteczne rozdamy w dogodnym czasie.